Wśród Bełchatowian! #2

Akcja zbierania podpisów idzie nam coraz lepiej! Tym razem to nasz kandydat na radnego miasta wybrał się na ulice Bełchatowa w poszukiwaniu mieszkańców, którym projekt Nowego Pokolenia przypadł do gustu.

Jednym z największych zaskoczeń był fakt, że ludzie nie podpisują list z powodu odmiennych poglądów. Dla nich problemem jest to, że nie znają innych kandydatów na urząd prezydenta Bełchatowa. A warto chyba przypomnieć, że oficjalnie start w „wyścigu o fotel prezydencki” ogłosiły Panie Czechowska i Kudaj oraz Pan Matyśkiewicz. Bełchatowianie bez skrępowania informują, że oni tak naprawdę polityką nie interesują się na co dzień, a tematyką przedwyborczą jeszcze się nie zajęli.

Mimo tego, spotkałem się z ogromną życzliwością mieszkańców, którzy z chęcią wysłuchiwali naszego programu i wpisywali się na listy. Dopytywali, co jeszcze chcemy zrobić dla naszego miasta oraz sami proponowali, na co powinniśmy jeszcze zwrócić uwagę! Takie rozmowy wywołują uśmiech na twarzy obu stron oraz sprawiają, że mamy jeszcze więcej energii do rozwoju naszego projektu!

Do zobaczenia na ulicach Bełchatowa!
Bartłomiej Majchrzak – kandydat do Rady Miasta Bełchatowa. Okręg nr 3