• Home
  • Patryk Marjan z poparciem Piotra Liroy’a Marca!

Patryk Marjan z poparciem Piotra Liroy’a Marca!

Na dzisiejszej konferencji prasowej, Patryk Marjan oraz całe KWW Nowe Pokolenie zyskało poparcie kolejnego środowiska ze świata polityki. Po części lokalnego środowiska Kukiz’15, do Bełchatowa zawitał muzyk, a przede wszystkim poseł na Sejm – Piotr Marzec, ps. Liroy, który poparł kandydaturę Marjana na stanowisko prezydenta Miasta Bełchatowa.

Dla KWW Nowe Pokolenie – debiutującej grupy na bełchatowskiej scenie samorządowej – poparcie tak ważnej osoby w życiu politycznym RP jest niezwykle ważne, ponieważ pokazuje, iż Nasz projekt ma sens i jest skierowany do właściwego miasta i ludzi. Marzec wyraził wyrazy szacunku i wsparcia dla Patryka Marjana, który mimo młodego wieku zdecydował się kandydować w wyborach. Liroy życzył całemu ugrupowaniu powodzenia 21 października.

Piotr Liroy Marzec – muzyk, producent muzyczny, poseł na Sejm VII kadencji, do którego dostał się z świętokrzyskich list Kukiz’15. W lutym 2017 powołał Stowarzyszenie Skuteczni, z którego ramienia startuje w wyborach prezydenckich w Kielcach. Powiązany z partią Wolność.

Poniżej zamieszczamy zapis konferencji w obiektywie ddbelchatow.pl: