Okręg 2

MICHAŁ KWAŚNIK

33 lata – uważam, że Chrystusowy wiek, to moment przełomowy w życiu każdego mężczyzny. Dlatego też podjąłem decyzje wystartowania z ramienia KWW Nowe Pokolenie na stanowisko Radnego Miejskiego. Mieszkam w Bełchatowie od ponad 26 lat. Jestem absolwentem technikum mechanicznego, ukończyłem również technikum administracji. Pracuję w jednej z kopalnianych spółek. Jestem mężem Kingi i ojcem 2-letniej Lilianki. Tutaj rozpocząłem naukę w szkole podstawowej, dorastałem i spędziłem swoje najpiękniejsze młodzieńcze lata, tak więc moje życie cały czas jest związane z Naszym Miastem.

Mogę powiedzieć, że czuję się rodowitym mieszkańcem, dlatego losy naszej małej Ojczyzny nie są mi obojętne. Dlaczego kandyduję? Generalnie skusiły mnie świeże pomysły młodych ludzi na rozwój Naszego Miasta jakie zaproponowało Nowe Pokolenie. Dlatego odważyłem się dołączyć do tego projektu i zawalczyć o stworzenie wygodnych warunków dla małych i średnich firm, które wkrótce będą dźwigać ekonomicznie Miasto.

Chcę, by Bełchatów był przyszłością, a nie tylko historią po wygaszeniu KWB Bełchatów, co dotknie bezpośrednio nasze pokolenie. Ciężko patrzeć jak Nasze Miasto przygasa, gdy czas nieuchronnie ucieka i niewiele dotychczas zrobiono by to zmienić.