Okręg 2

KAROLINA KAŹMIERCZAK

Nazywam się Karolina Kaźmierczak i postanowiłam w obecnych wyborach kandydować na radną. Każda osoba podejmująca taką decyzje ma swoje pomysły jak zmienić miasto i plan jak polepszyć życie w naszej małej ojczyźnie. Zatem dlaczego tak zdecydowałam?

Trzy lata temu wyjechałam za granicę. Z głową pełną marzeń opuściłam Polskę licząc na lepsze życie. Rzeczywistość okazała się inna jak pewnie w większości przypadków. Dziś z powrotem jestem w Bełchatowie i absolutnie nie żałuję tej decyzji. Niestety Bełchatów się starzeje, coraz więcej młodych ludzi wyjeżdża licząc na coś lepszego gdzieś indziej. Dlatego postanowiłam dołączyć do Nowego Pokolenia, ponieważ chcemy to zmienić. Chcemy zapewnić perspektywy mieszkańcom, aby nie musieli uciekać z miasta, aby to tutaj żyli i tu budowali swoje rodziny.

Jestem osobą mocno prorodzinną i te wartości są dla mnie priorytetem. Chciałabym, aby Bełchatów stał się miastem przedsiębiorczym, w którym będzie można się uczyć, studiować i pracować bez konieczności szukania innych rozwiązań. Do tego będę przede wszystkim dążyć i o te wartości zabiegać. Potrafię słuchać i działać w imieniu innych ludzi. I właśnie jako radna będę pracować w Państwa imieniu.